Sivu 1/1

Billettipeili enskoihin ja supermotoihin

Lähetetty: Ma Elo 11, 2008 8:05 pm
Kirjoittaja Tonppa
Nyt näyttäis viimeinki olevan semmonen peili joka toimis. Voi asentaa normaalisti, tai tangon alapuolelle, tai tangon tasalle. Kiinnitys 22mm tankoon, tai suoraan kytkin- tai jarrukaffan kiinnikkeeseen. Koneistettu alumiinista, kestää (kuulemma) ja näkymä suht tärinätön (kuulemma).

https://ssl.perfora.net/www.advancedper ... shopscript
edit. Linkki vie näköjään vain etusivulle, mutta sieltä "product overview" ja Mirror, etc.

Kuva:
http://img.photobucket.com/albums/v640/ ... 010576.jpg

Hintaa 70 - 85 dollaria kipale. Riippuen onko "juorupeili" vai normaali, ja onko alumiinin värinen tai esim. oranssi. Eihän se halapa oo, mutta on mulla jo yks 50€ menny stormin peileihin, jotka on sirpailena ympäri pohjois-kalottia.

Tietysti tullit ja alvit päälle.

Nyt ois kimppatilauksen paikka!!! ja Siihen tarvitaan joku luottokortillinen. Mie aattelin vain siipeillä mukkaan tähän tilaukseen. :D :D

Lähetetty: Su Elo 17, 2008 6:04 pm
Kirjoittaja vuohi
vastaavanlaisia peilejä saa ainakin stormilta 40€ hintaan. Ovat tosin muovia mutta yhtälailla nuo ovat hajalla ekoissa lipoissa :roll:

Lähetetty: Su Elo 17, 2008 9:07 pm
Kirjoittaja Tonppa
Ei muuten saa. Ne stormin peilit tulee tangn päihin. On tullu selattua kaikki suomen postimyyntifirmat läpi. Ja olen varma että nuo APA:n peilit ois ainoat jotka toimis ja kestäis.

Lähetetty: Su Elo 17, 2008 10:07 pm
Kirjoittaja Sottapytty
48€/kpl. + rahdit, verot, tullit..mitälie?
Samalla hinnalla Suomessa ei taida saada jyrsijää edes koneen ääreen :wink:

Jokatapauksessa laadukkaan näköistä tavaraa, täytyy pistää mietintä/suunnittelumyssyyn.

Lähetetty: Ma Elo 18, 2008 9:51 am
Kirjoittaja Omakinen
Juuri sellainen mitä ei ole mistään löytynyt :D

Minä olen mukana jos kimppatilausta lähtee :!: